Czy kurs przedłużania rzęs jest dla mnie?

Wiele z nas wciąż szuka swojej zawodowej drogi, na której będzie mogła się spełniać i godnie zarabiać. Coraz większym powodzeniem cieszy się zawód stylistki rzęs, która zajmuje się doczepianiem sztucznych rzęs, przedłużaniem naturalnych i zagęszczaniem ich. Czy to zawód dla Ciebie? I czy kurs przedłużania pomoże Ci w osiągnięciu celu?

Kiedy mówimy o kobiecych zawodach ostatnich lat, to nie sposób nie wspomnieć o zawodzie stylistki rzęs, który stał się bardzo popularny. Coraz więcej pań chce się nim trudnić, budować stałe relacje z Klientkami i rozwijać się. Okazuje się, że bardzo pomocny w osiągnięciu tego celu może być profesjonalny kurs przedłużania rzęs – dedykowany zarówno początkującym kosmetyczkom, jak i doświadczonym stylistkom.

Zastanów się, do której grupy należysz i sprawdź, co taki kurs przyniesie Tobie:

 

Kiedy jesteś początkująca

Kurs przedłużania rzęs dla początkujących da Ci sporo teoretycznej wiedzy oraz praktycznych umiejętności. Zaczynasz od zera, ale nie znaczy to, że drzwi do kariery są zamknięte. Podczas kursu zdobędziesz wiedzę na temat budowy i cyklów wzrostu naturalnych rzęs oraz procesów, jakie zachodzą w ich obrębie. Dodatkowo dowiesz się, jakie są najpopularniejsze rodzaje sztucznych rzęs, klejów i innych przyrządów potrzebnych do przeprowadzenia aplikacji. Instruktorzy powiedzą Ci również, jakie warunki powinny panować w gabinecie zabiegowym oraz zdradzą sekrety długiej trwałości zabiegów przedłużania i zagęszczania.

Jeśli jesteś początkująca, na pewno pokrzepi Cię fakt, że szkolenia prowadzą najlepsi specjaliści w kraju i to od nich będziesz czerpać solidną wiedzę. Podczas kursu jednak nie skończy się na suchej teorii. Do Twoich zadań należeć będzie również wykonanie próbnej aplikacji pod okiem instruktora.

 

Kiedy masz już doświadczenie

Kursy przedłużania rzęs nie są jednak przeznaczone wyłącznie dla początkujących stylistek. Na rynku szkoleń znaleźć można również i takie skierowane do bardziej doświadczonej grupy kosmetyczek. Im proponuje się kursy z najnowszych metod aplikacji oraz poznawanie nowych trendów panujących w świecie sztucznych rzęs. Tego typu szkolenia mają również wymiar dydaktyczny – służą przypomnieniu najważniejszych informacji na temat rzęs.

 


Sprawdź ofertę kursów przedłużania rzęs prowadzonych przez Amazing Lashes